Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine elementele din oferta 2395 din data de 14.07.2020 emisa de Kubitech SRL: AC Midea Prime inverter 9000 BTU, R32, wifi inclus - 1 buc AC Midea Prime inverter 18000 BTU, R32, wifi inclus - 1 buc Materiale montaj (traseu frigorific 3ml, suporti UE, cablu electric, kit fixare, tub condens etc) Manopera standard (o trecere printr-un perete si pozat traseul frig)
- Număr anunț
- DA25977452
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.711,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.711,40 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.