Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs UM Cantitate Pret/UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Odorizant wc Sano solid(butoias) 150g Buc 5 9.61 48.05 2 Detergent lichid pentru geamuri Clin 500ml Buc 10 5.04 50.40 3 Sapun lichid 5l Bid 5 26.33 131.65 4 Hartie igienica role mari ( 2str.100m, celuloza, pt.dispenser) Rola 50 3.49 174.50 5 Domestos 5 l Bid 5 28.99 144.95 6 Prosoape hartie, 3 straturi Rola 20 3.13 62.60 TOTAL 612.15 Preturile nu contin TVA; Costul transportului este inclus in pret; Termen de livrare maxim 5 zile de la comanda ferma; Termen de plata maxim 30 de zile de la data receptiei marfii. Valabilitatea ofertei este de 30 de zile
- Număr anunț
- DA25979604
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612,15 RON
- Valoare atribuită
- 612,15 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.