Atribuită
Cumpărare directă
8699258210426 BROASCA EXT FARA CIL CROM C/L=85 153P-35 BUC 2.00*20.17 6984000013694 BROASCA INGROPATA CS 43*90 604 FCS Y1 BUC 2.00*29.41 7290011069322 CILINDRU SIGURANTA STANDARD 30*30 A 01 F BUC 2.00*30.25 8699258201387 BROASCA EXT FARA CIL CROM KALE 85MM 153-35 BUC 2.00*20.17 7290012489150 GAR MAN+SILD CS 90MM 671VA BUC 2.00*22.27 6984000079355 MANER USA ALB-MARO 85-92/25 BUC 1.00*29.41 mai putin
- Număr anunț
- DA25997989
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273,95 RON
- Valoare atribuită
- 273,95 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.