Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL VA CUPRINDE URMATOARELE POZITII : TONER HP 12A echivalent -6 BUC,TONER HP 12 A original -2 BUC, TONER KONIKA MINOLTA 283 original,- 1 BUC,TONER KONIKA MINOLTA 283 echivalent - 2 BUC, TONER HP M 102A echivalent-2 BUC,TONER HP M 102A original -1 BUC, TONER BIZHUB 364E echivalent- 1 BUC,TONER BIZHUB 364E original- 1 BUC,DRUM BIZHUB 364E original 1 BUC,TONER BIZHUB 162 echivalent- 2 BUC,TONER BIZHUB C224E echivalent- 4 BUC, TONER BIZHUB C224E negru ,original- 1 BUC, TONER MFP M 127 echivalent - 4 BUC,TONER MFP M 127 original -2 BUC,TONER BIZHUB 224e echivalent - 1 BUC,TONER BIZHUB 224e original - 1 BUC, TONER MINOLTA C224E cyan, echivalent - 1 BUC.
- Număr anunț
- DA25978361
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- UNIPACT SRL (CUI 14051527)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.722 RON
- Valoare atribuită
- 6.722 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.