Atribuită Cumpărare directă

apte de consum 3.5% 10x3.03=30.30, samnatan 1000g 5*11.47=57.35, iaurt 1000g 5*4.4=22, unt 20*6.88=... mai departe

Număr anunț
DA25994474
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRENULETUL VESELIEI (CUI 17965669)
Furnizor / câștigător
COMLACT SRL (CUI 15899615)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,45 RON
Valoare atribuită
266,45 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,45 RON

din 266,45 RON estimat