Atribuită
Cumpărare directă
Pensula lata 2x8,40; grund 4x10,92; vopsea neagra 4x16,81; diluant 3x9,24; red al 1-1/2 4x5,88; canepa 12x12,61; rob sf 1/2 16x14,29; mufa zn 1/2 10x3,36; dop zn 1/2 10x2,52; dop zn 3/4 10x4,20; racord furtun 4x4,20; robinet sf 1'' 2x28,57; niplu zn 1'' 2x5,04; matura sorg 2x15,13; robinet sf 2'' 1x105,04
- Număr anunț
- DA25982475
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI 26176052)
- Furnizor / câștigător
- BOSANCHI MIHAELA LENUTA SAN COLOR INTEPRINDERE FAMILIALA (CUI 12504761)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879,04 RON
- Valoare atribuită
- 879,04 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.