Atribuită Cumpărare directă

Rulment 851Z06 pentru TIH DEUTZ DJ 02626 ( Rulment cod: 109906 32x61x17): 2 buc X 71.42 RON. Referat nr. 23388/14.07.2020 - Ing. Predan Cristian - Coloana Auto.

Număr anunț
DA26002621
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
NIOLIS COM SRL (CUI 7871966)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,84 RON
Valoare atribuită
142,84 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,84 RON

din 142,84 RON estimat