Atribuită Cumpărare directă

paine alba feliata conform oferta catalog, se va livra pe baza de comanda, zilnic pana la ora 06,00, produsele vor fi insotite de factura fiscala si declaratie de comformitate

Număr anunț
DA25984983
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 7 (CUI 4952500)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI 21229091)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
719,10 RON
Valoare atribuită
719,10 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

719,10 RON

din 719,10 RON estimat