Atribuită
Cumpărare directă
Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi - coperta arhiva - 15 buc, Catalog pentru învatamantul gimnazial coperta arhiva - 8 buc., Catalog pentru invatamant prescolar coperta duplex - 6 buc, Registru intrari-iesiri - coperta aduplex - 3 buc, Catalogul clasei (ucenici,scoli profesionale etc), 39 elevi - coperta arhiva - 6 buc, Registru unic pentru inspectii scolare - coperta arhiva - 3 buc.
- Număr anunț
- DA25989964
- Autoritate contractantă
- Școala Profesională Nicolae Bălăuță Șcheia (CUI 17140823)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,22 RON
- Valoare atribuită
- 537,22 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.