Atribuită Cumpărare directă

100flacoanex1l cu pulverizator Maxil Sept Ultrarapid 1L Dezinfectant pentru suprafete si dispozitive medicale iulie

Număr anunț
DA26015935
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.177 RON
Valoare atribuită
3.177 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.177 RON

din 3.177 RON estimat