Atribuită Cumpărare directă

Placa alama inscriptionata L 65 cm x H 35 cm Placa alama inscriptionata cu logo si denumire institutie cu urmatoarele caracteristici tehnice: Placa alama gravata si vopsea neagra email . Prindere in patru colturi, cu capac mascare din metal aceeasi nuanta cu placuta; Produsul finit trebuie sa fie rezistent la intemperii si UV el fiind utilizat la exterior; Garantie 12 luni, grafica este disponibila in format vectorial si este atasata

Număr anunț
DA25984875
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
30191140-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.595 RON
Valoare atribuită
1.595 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.595 RON

din 1.595 RON estimat