Atribuită Cumpărare directă

- CF540A CARTUS TONER BLACK (1400 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 = 1 buc - CF541A CARTUS TONER C (1300 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 = 1 buc - CF542A CARTUS TONER M (1300 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 = 1 buc - CF543A CARTUS TONER Y (1300 PAG) ORIGINAL HP PRO M254,MFP 280,MFP 281 = 1 buc

Număr anunț
DA25982817
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089,65 RON
Valoare atribuită
1.089,65 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.089,65 RON

din 1.089,65 RON estimat