Atribuită Cumpărare directă

. ADAPT-- 1 BUC,2.PRELUNGITOR ELECTRIC 3M- 1 BUC 3. CORP LED 2X36W - 7 BUC 4. TUB LED T8 18W 120CM QUARK - 14 BUC 5. BEC LED 30W - 3 BUC 6. PRIZA CP - 5 BUC

Număr anunț
DA25999518
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR DUMITRESTI (CUI 4447363)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753,78 RON
Valoare atribuită
753,78 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

753,78 RON

din 753,78 RON estimat