Atribuită
Cumpărare directă
1 Detergent vase Axial 300L 2.20 660.00 2 Detergent lichid pardoseli Ivy 540l 2.80 1512.00 3 Sapun lichid antibacterian profesional 960L 9.50 9120.00 4 Saci menajeri 240L 9000 buc 0.90 8100.00 5 Saci menajeri 35L 10000 buc 0.12 1200.00 6 Role prosop hartie mici 300buc 1.50 450.00 7 matura pvc+coada 30 buc 6.70 201.00 8 Bureti vase 300 buc 0.65 195.00 9 Bureti sarma 200 buc 0.90 180.00 10 Praf de curatat-tix 210 buc 3.30 693.00 11 Cos gunoi plastic 60 buc 12.50 750.00 12 Lavete bbc 60 set 8.50 510.00 13 Pasta de ras Damaris 90 buc 5.00 450.00 14 Perii wc +suport 60 buc 5.00 300.00 15 Faras plastic 30 buc 2.20 66.00 16 Detartrant 5L 3.20 16.00 17 Lame ras 100 buc 0.60 60.00
- Număr anunț
- DA25997022
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.463 RON
- Valoare atribuită
- 24.463 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.