Atribuită Cumpărare directă

HUSE PROTECTIE SCAUN - ref.9057/15.07.2020

Număr anunț
DA25991260
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
30194900-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
807 RON
Valoare atribuită
807 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

807 RON

din 807 RON estimat