Atribuită
Cumpărare directă
Seminte panselute 1000 buc/plic, flori mari 10 cm, diferite culori, diverse soiuri: Power Rose with Blotch, inflorescenta rosie cu mijloc negru – 10 plicuri; Power Blue with Blotch, inflorescenta albastru cu mijlocul negru – 10 plicuri; Power White, inflorescenta alb cu un punctulet galben in mijloc – 10 plicuri; Power Clear Yellow, inflorescenta galben – 10 plicuri; Seminte Gazania New Day mix F1, 1000 buc/plic – 30 plicuri; Seminte Tagetes Brod mari inca F1 orange, 1000 buc/plic – 30 plicuri; Seminte Tagetes Brod mari inca F1 yellow, 1000 buc/plic – 30 plicuri; Seminte Salvia Brait red F1 pitica, 1000 buc/plic – 30 plicuri; Seminte Ageratum Aluha Blue F1 pitic, 1000 buc/plic – 30 plicuri; Seminte Bellis perennis annua Bellissima, 1000 buc/plic – 20 plicuri; Seminte Brassica oleracea F1 Nagoya, 1000 buc/plic – 20 plicuri; Seminte Dahlia Figaro mix, 1000 buc/plic – 35 plicuri.
- Număr anunț
- DA26015069
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- HORTIFRUCT SRL (CUI 23111792)
- Cod CPV
- 03111900-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.506,70 RON
- Valoare atribuită
- 50.506,70 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.