Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional A3 copiator A3 cu capac , printer duplex A3 retea + USB 2.0 , scaner color A3 , optional wireless FACE IMPRIMARE FATA_VERSO AUTOMATA ( NU FACE SI SCANARE SI COPIERE FATA VERSO AUTOMATA ) print/copy/scan, A3, 22 ppm A4, 600x600dpi, 256 MB, procesor 600 Mhz,tavi 100+250 coli, duplex printare, limbaje PCL6 si Postscript 3 copy: 600x600dpi, fco 7.8 sec; scan : 600x600dpi mono, USB 2.0 si retea, toner in-cutie 2.500 pag;GARANTIE 1 AN. LIVRARE GRATUITA.
- Număr anunț
- DA26022092
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.899 RON
- Valoare atribuită
- 1.899 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.