Atribuită Cumpărare directă

Prestae servicii financiar contabile pe perioada 17 iulie-17 decembrie 2020

Număr anunț
DA26007904
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
Furnizor / câștigător
FINLEX CONSULTING S.R.L. (CUI 16798392)
Cod CPV
79211000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.750 RON
Valoare atribuită
11.750 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.750 RON

din 11.750 RON estimat