Atribuită Cumpărare directă

Cutie chitara electrica Gator Deluxe Case E-Guitar Vintage

Număr anunț
DA25999342
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,33 RON
Valoare atribuită
319,33 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,33 RON

din 319,33 RON estimat