Atribuită
Cumpărare directă
Kit D-DIMER agultinare latex. Continut kit: 80 teste. Descriere: test manual. Impachetare: 1 kit = 80 teste. Producator: DIALAB, Austria. Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot Test rapid imunocromatografic pentru depistarea calitativa a Troponinei I in sange integral, ser sau plasma umane. Impachetare: 25 teste / kit. Produsul detine marcaj Ce si certificate de calitate pe lot
- Număr anunț
- DA25985199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.459 RON
- Valoare atribuită
- 9.459 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.