Atribuită Cumpărare directă

Micro stativ de microfon K&M 25905 micro stativ pentru microfon inaltime reglabila: 380-600mm bara ajustabila: 460-765mm grautate: 1,4 kg

Număr anunț
DA26008960
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL “MATEI VISNIEC” SUCEAVA (CUI 35143372)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321700-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,45 RON
Valoare atribuită
634,45 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,45 RON

din 634,45 RON estimat