Atribuită
Cumpărare directă
100868428 SB LAV INT DANK POLAR WEIS 30L A10L 112.61 7 Buc 100615468 SB DANKE 4 ANOT EXT ALB 30L AMO 10L 200.84 4 Buc 100856556 PIGMENT OSKAR 2 30ML GALBEN LAMAIE 9.66 10 Buc 100866621 SPUMA MONTAJ DIALL 750ML 13.87 2 Buc 100850084 SPOR LAC LEMN STEJAR 2.5L 52.10 3 Buc 100579522 PENSULA RADIATOR 30MM 6.30 5 Buc 100668596 TUB FLUO PHILIPS T8 18W 3000K 4.20 20 Buc 100866607 SILICON SANITAR CERESIT TR 280ML 15.55 4 Buc
- Număr anunț
- DA26008065
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHECEA (CUI 29070730)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.