Atribuită Cumpărare directă

CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE - SEPTEMBRIE 2020 DESFASURARE CURS , CONFORM GRILEI DE PERFECTIONARE. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 Servicii de formare profesionala 1 Achiziții publice. Practică și actualizări legislative - 17.08.2020-22.08.2020 2. Financiar,Buget si Contabilitate Publica 09.08.2020 - 15.08.2020

Număr anunț
DA26003801
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647,06 RON
Valoare atribuită
1.647,06 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647,06 RON

din 1.647,06 RON estimat