Atribuită
Cumpărare directă
Membrana de dializa – Dialysis membrane, MWCO:6 000 – 8 000 Daltons, dimensiune 23±2mm ( ex. Conform standard : Spectra/Por1, ref 132 650, Spectrum) 734-0648 Cut x 1 buc 1 Spectrum 1950.58 1950.58 Dialysis membrane tubing Spectra/Por® 6 MWCO: 8 kD, Width flat : 24 mm, Ø: 15 mm, Vol./ length: 1,8 ml/cm, Pk: 10 m
- Număr anunț
- DA26011378
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.950,58 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.