Atribuită Cumpărare directă

Saci galbeni de polietilena - capacitate 15 lt.,Recipient PVC colectare deseuri intepatoare-taietoare capacitate 2.3 litri,Saci galbeni polipropilena pentru deseuri medicale capacitate 300 l

Număr anunț
DA26010880
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,20 RON
Valoare atribuită
722,20 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,20 RON

din 722,20 RON estimat