Atribuită
Cumpărare directă
Contract de FURNIZARE CARBURANT AUTO PE BAZA DE CARDURI PENTRU POLITIA LOCALA BACAU , pentru perioada 01.08.2020 -31.12.2020 , cu posibilitate de prelungire maxim 4 luni prin act aditional în anul 2021 conform ofertei transmise și înregistrată la sediul instituției cu nr.9003/15.07.2020, aferentă anuntului publicitar ADV1158173/14.07.2020 pentru cantitate maxima de 11.000 litri motorina euro 5 si 325 litri benzina fara plumb 95. Valoare ofertei financiare transmise de 42,196.75 lei fără TVA s-a calculat pentru cantitatea maximă necesară la preturile de la pompa din data de 15.07.2020 la care s-a aplicat discountul de 0.10 lei/litru fara tva. Prețurile la pompă se vor actualiza în conformitate cu evoluția pieței specifice și cu legislația specifică în vigoare
- Număr anunț
- DA26007664
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.209,34 RON
- Valoare atribuită
- 53.209,34 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.