Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DIN HARTIE

Număr anunț
DA26007821
Autoritate contractantă
Directia de Taxe si Impozite (CUI 13956390)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,28 RON
Valoare atribuită
623,28 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,28 RON

din 623,28 RON estimat