Atribuită
Cumpărare directă
1 AX ROATĂ DIAMETRU 32 3 buc 2 ȘURUBURI CAP HEXAGONAL 6X26 1100 buc 3 ȘAIBE CRESTATE DIAMETRU 10 680 buc 4 NITURI TUBULARE 6X32 60 buc 5 NITURI TUBULARE 5X20 41 buc 6 NITURI TUBULARE 5X22 35 buc 7 NITURI TUBULARE 5X20 360 buc 8 NITURI TUBULARE 6X46 74 buc 9 NITURI TUBULARE 4X10 96 buc 10 INEL TRECERE DIAMETRU 6 20 buc 11 INEL TRECERE DIAMETRU 4 100 buc 12 ȘURUBURI CAP FREZAT 4X8 1000 buc
- Număr anunț
- DA25991636
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
- Cod CPV
- 50211100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.079,82 RON
- Valoare atribuită
- 20.079,82 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.