Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: Sticlute cu gat ingust din Teflon FEP, 500ml, 4 buc= 1 set din 4 buc/ NUMAR DE REFERINTA: 1600-0016 Sticlute cu gat ingust din Teflon FEP, 1000ml, 4 buc= 1 set din 4 buc/ 1600-0032 Sticlute cu gat ingust din Teflon FEP, 1000ml, 4 buc Termen livrare : maxim 30 zile Garantie: conform legislatiei nationale Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.
- Număr anunț
- DA25991655
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.854,75 RON
- Valoare atribuită
- 3.854,75 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.