Atribuită Cumpărare directă

Sfoara iuta 200g Marker permanent Centropen varf rotund - 3 mm

Număr anunț
DA25991373
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
39541140-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,80 RON
Valoare atribuită
238,80 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,80 RON

din 238,80 RON estimat