Atribuită
Cumpărare directă
asco pt . 12 luni ( Valabilitate 26 iulie 2020 - 25 iulie 2021 ) Dacia Duster , An fabricatie 2016 , Capacitate Cilindrica 1461 cmc , masa maxima 1875 kg : 1892 lei / 4 rate trimestriale ( unamieoptsutenouazecisidoilei) ; RCA pt . 12 luni ( Valabilitate 26 iulie 2020 - 25 iulie 2021 ) Dacia Duster , An fabricatie 2016 , Capacitate Cilindrica 1461 cmc , masa maxima 1875 kg : 811 lei / plata integrala ( optsuteunsprezecelei
- Număr anunț
- DA26011035
- Autoritate contractantă
- ORASUL LEHLIU-GARA (CUI 16300713)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.703 RON
- Valoare atribuită
- 2.703 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.