Atribuită
Cumpărare directă
Voucherele de vacanta pe suport electronic sunt reglementate de OUG 8/2009 privind acordarea voucherelor de vacanta si prin HG 215/2009 privind normele de aplicare a OUG 8/2009, cu modificarile si completarile ulterioare si ordinul 4635/26.06.2020. Voucherele au valori nominale de 50, respectiv 100 lei si au termen de valabilitate de 1 an de la data emiterii. Conform legii, voucherul de vacanta este destinat exclusiv pentru achizitionarea de pachetele turistice pe teritoriul Romaniei care includ minim o noapte de cazare. Se vor achizitiona carduri pentru un nr de 91 persoane.
- Număr anunț
- DA26003132
- Autoritate contractantă
- LICEUL VOCATIONAL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV (CUI 29368664)
- Furnizor / câștigător
- SODEXO PASS ROMANIA (CUI 11071295)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0,01 RON
- Valoare atribuită
- 0,01 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.