Atribuită Cumpărare directă

Achizitia unor materiale pentru protecția personalului (dezinfectant mâini și măști protecție) dupa cum urmeaza: Lot 2: Antiseptic pentru dezinfecția prin frecare a mâinilor și tegumentelor – 100 litri– conform specificațiilor tehnice anexate

Număr anunț
DA26003094
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.700 RON
Valoare atribuită
3.700 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.700 RON

din 3.700 RON estimat