Atribuită
Cumpărare directă
CLEANISEPT - dezinfectant pentru suprafete noncritice din domeniul sanitar, laboratoare, vestiare,etc,; ISO 9001-2008. Virucid, bactericid, antifungic, vaccinia,adeno,polio. Folosire in dilutie 1% .Valabilitate 3 ani. Ambalat la flacon de 5 litri (219.95 lei).Recomandat pentru profilaxia sanitar umana (aviz sanitar, fisa produs, fisa de securitate, referat de evaluare I.S.P. Bucuresti).sr-en 1276, 1650, 14476, 1040, 1275, 14348.ISO9001-2008. PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA FERMA LIVRAT LA BIDON DE 5 LITRU VA RUGAM SA SPECIFICATI PE COLET IN ATENTIA DOMNULUI NEAGU DANIEL MAGAZIE POLICLINICII NR.2 TEL.0720065950
- Număr anunț
- DA26013018
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- ATENEUM SRL (CUI 13149463)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.759,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.759,40 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.