Atribuită
Cumpărare directă
CAPAC DOZA 80 DAB 39-055 CAPAC DOZA 110MM DAB 39-056 cu urechi TG SIR DE CLEME 20A 14MM-7109.2014 TG SIR DE CLEME 15A 12MM EL0043521 PH TUB NEON 21W/840 T5 CLEMA WAGO pt.fir litat 3X0,8-4mm 222-413 PH Bec Halogenura Metalica CDM-TC 35W/830 3000K G8.5 PH Sursa putere Philips HID-PV C 35/S CDM 220-240V CYABYF 3X1,5 -CABLU DAB DOZA PT 80X80 OBO CLEME SIR CU CAPAC 12-20 /2250209 NOVE Lampa BAT Grila Ovala 1xE27 100W Alb EL0042844 Proiector led 30W/4000K L.NEUTRU DAB SIR DE CLEME 16MM 8-016 dab 01-563 Proiector led 150W/4000K L.NEUTRU
- Număr anunț
- DA25966415
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.284,49 RON
- Valoare atribuită
- 10.284,49 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.