Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste achizitia de lucrari de asfaltare parcare in suprafata de 2650 mp, pentru obiectivul de investitie Asfaltare parcare la DN 12A in zona pietei, comuna Dofteana, judetul Bacau, in conformitate cu Caietul de sarcini atasat.

Număr anunț
DA25949828
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
CAPITAL INVEST SRL (CUI 22227226)
Cod CPV
45233222-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439.078,50 RON
Valoare atribuită
439.078,50 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439.078,50 RON

din 439.078,50 RON estimat