Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila profesionale/Asigurarea de raspundere civila a unitatilor de servicii medicale sau de dispozitive medicale, pentru prejudiciile produse in activitatea de preventie, diagnostic sau tratament Riscuri acoperite: conform conditiilor ofertate Per de asigurare: de la 17.07.2020 pana la 16.07.2021 Limita raspunderii/eveniment: 300.000 EUR Limita raspunderii in agregat: 300.000 EUR Fransiza: 0 PA: 2.178,36 lei Asigurator: ERGO ASIGURARI SA
- Număr anunț
- DA25951595
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.178,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.178,36 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.