Atribuită Cumpărare directă

DISC DE TAIAT 115X1

Număr anunț
DA25957614
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
Furnizor / câștigător
CHIRCIUC PREST SRL (CUI 15665932)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.709,76 RON
Valoare atribuită
2.709,76 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.709,76 RON

din 2.709,76 RON estimat