Atribuită Cumpărare directă

Solutie supraveghere video stradal formata din 41 camere IP 4 MP, 4 camere tip LPR 2 MP si 4 camere tip PTZ 4 MP,2 stalpi metalici 4m cu fundatie, cu instalare, testare si punere in functiune la pretul 92877.33 euro fara TVA, platibil in 36 rate lunare 1 EURO = 4.8408 Le

Număr anunț
DA25958619
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA (CUI 5123675)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
45311200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449.600,58 RON
Valoare atribuită
449.600,58 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449.600,58 RON

din 449.600,58 RON estimat