Atribuită Cumpărare directă

OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Sonde pentru intubatie endotraheala, cu balonas, sterile, ambalate unitar, cu marca CE, de foarte buna calitate. Dimensiuni disponibile: nr. 7=20 BUC. nr. 7,5=20 BUC. nr. 8=20 BUC. Ambalare : 10 buc/cutie, 100 buc/bax ! Producatorul este certificat ISO si are traditie in productia de produse medicale ! Societatea noastra este certificata ISO si este importatorul direct al acestui produs. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii . Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.

Număr anunț
DA25958006
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,40 RON
Valoare atribuită
113,40 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,40 RON

din 113,40 RON estimat