Atribuită Cumpărare directă

Toner Konica Minolta TN221 21K No.A8K3 C227 1.00 Buc 351.35 351.35 2 Toner Konica Minolta TN221 21K No.A8K3 C227 1.00 Buc 351.35 351.35 3 Toner Konica Minolta TN221 21K No.A8K3 C227 1.00 Buc 351.35 351.35 4 Toner Minolta TN221K No.A8K3150 C227 Black 1.00 Buc 197.76 197.76 Total fara tva = 1,251.81 le

Număr anunț
DA25955426
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC NICOLAE IORGA PASCANI (CUI 13323054)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.251,81 RON
Valoare atribuită
1.251,81 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.251,81 RON

din 1.251,81 RON estimat