Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 70 gr 500 ml = 30 buc x 7.85 Domestos 750 ml = 10 buc x 6.85 Milde hartie igienica 3 str = 800 role x 1.35 Cif 500 ml = 20 buc x 5.82 Laveta BBC 40 x50 cm = 50 buc x 0.81 Laveta microfibra 3 buc/set = 10 set x 4.52 Nitrylex manusi ex. 100 buc/cutie = 12 cut x 48.00 Crema sapun lichid 5 L antibacterian = 6 bid x 38.65 Mop rezerva 300 gr = 10 buc x 4.37 Saci menaj 35 L/50/rola = 20 role x 3.95 Saci menaj 120 L/10 buc/rola = 30 role x 3.15 Rivex geam 750 ml = 6 buc x 6.79 Masca protectie 3 str. 3 pliuri 50 buc/cutie = 500 buc x 0.88 Sano ceramic 2 L = 6 buc x 18.32 Valoare = 3201.86
- Număr anunț
- DA25956630
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
- Furnizor / câștigător
- OBERBAU SRL (CUI 23666360)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.201,86 RON
- Valoare atribuită
- 3.201,86 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.