Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar MANUSI BUC 80 2.9411 SACI MENAJERI 240L BUC 30 14.1177

Număr anunț
DA25956826
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,82 RON
Valoare atribuită
658,82 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,82 RON

din 658,82 RON estimat