Atribuită
Cumpărare directă
Oferta conform ADV1157209 Pozitii SEAP Producator Buc/Set Pret fara TVA/buc Total valoare fara TVA Termen livrare Electromotor Vw Passat Stardax 1 329,10 329,10 stoc Contact cu chei Logan 1.2 Asam 2 59,00 118,00 stoc Clapetă accelereție Polo 1.2 Topran 1 347,20 347,20 stoc Filtru ulei Logan 0.9 Asam 5 14,10 70,50 stoc Curea accesorii Logan 0.9 Bosch 1 49,80 49,80 stoc Filtru aer Logan 0.9 Falke 5 14,60 73,00 stoc Kit distribuție Logan 0.9 OE 3 272,30 816,90 stoc Pompă apă Logan 0.9 Ngh 3 45,40 136,20 stoc Arc spate - 1 foaie Sprinter 313 Cs Spring 1 279,20 279,20 stoc Placă prindere pe arc Sprinter 313 OE 1 59,20 59,20 stoc Spray rugină 500 ml Comma 4 12,90 51,60 stoc TOTAL 2330,70
- Număr anunț
- DA25953930
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- FGL RONAX AUTOMOTIVE SRL (CUI 35430310)
- Cod CPV
- 34330000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.330,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.330,70 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.