Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner NEGRU pentru Copiator CANON imageRUNNER C1325iF / C1335iF, 16.5k, 16500pag, CF9106B002AA CANON C-EXV48 BLACK ORIGINAL- 2 BUC. Cartus toner CYAN pentru Copiator CANON imageRUNNER C1325iF / C1335iF, 11.5k, 11500pag, CF9107B002AA CANON C-EXV48 CYAN ORIGINAL -1 BUC. Cartus toner YELLOW pentru Copiator CANON imageRUNNER C1325iF / C1335iF, 11.5k, 11500pag, CF9109B002AA CANON C-EXV48 YELLOW ORIGINAL- 1 BUC. Cartus toner MAGENTA pentru Copiator CANON imageRUNNER C1325iF / C1335iF, 11.5k, 11500pag, CF9107B002AA CANON C-EXV48 MAGENTA ORIGINAL - 2 BUC.
- Număr anunț
- DA25959116
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Neamt (CUI 9776391)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.657,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.657,14 RON
- Data publicării
- 13.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.