Atribuită Cumpărare directă

Spalier exercitii gimnastica 2,3 X 0,7 m, Saltea gimnastica 180x60x1,5 cm, Bicicleta VITA RIDER, Tensiometru incheietura SMART AUTOMATIC, Rulou PILATES.

Număr anunț
DA25953839
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33155000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.926,50 RON
Valoare atribuită
21.926,50 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.926,50 RON

din 21.926,50 RON estimat