Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE VALVA SOLENOID CUTIE VITEZE 434F HWR0018 contine: - piese - manopera. Achizitie conform referat nr.21993/02.07.2020, deviz nr.23188/13.07.2020. Persoana de contact: Ing. Predan Cristian, tel. 0761787723

Număr anunț
DA25957542
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.835,49 RON
Valoare atribuită
3.835,49 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.835,49 RON

din 3.835,49 RON estimat