Atribuită Cumpărare directă

Lenjerie de unica folosinta, polipropilena, 1P Marfa va fi insotita de aviz de functionare(ANMDM), declaratie de conformitate(conform directivei 93/42 EEC) si fisa tehnica.

Număr anunț
DA25963256
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
MINET CONF SRL (CUI 14040196)
Cod CPV
39512000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat