Atribuită
Cumpărare directă
1. PROSOP HARTIE OPTIMA 60 M 2. SACI MENAJ 35L 3. SACI MENAJ 60L 4. SACI MENAJ 120L 5. DOMESTOS 6. REZERVA MOP BUMBAC 7. MATURA PLASTIC CU COADA LEMN 8. LAVETE UNIVERSALE 9. LAVETE MICROFIBRA 10. SAPUN LICHID 5L 11. ODORIZANT MISAVAN 12. ODORIZANT CAMERA AIRWICK 13. PROSOP HARTIE ZZ 14.COS GUNOI 15. PRONTO SPRAY 16. PRONTO PODELE 17. ODORIZANT SANO WC 18.BURETE VASE CU CANELURA 19. APARAT ODORIZANT AIRWICK
- Număr anunț
- DA25962678
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586,14 RON
- Valoare atribuită
- 586,14 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.