Atribuită
Cumpărare directă
MUFA CAN 110 VL 1.00 TEAVA CAN 110/1M SN2 TR 1.00 POLISTIREN EXTRUDAT 100 / 0.72MP/BUC 4/BAX 1.00 DIBLU MET GIPSCARTON+SURUB 15X29 132TAPLAME 100BUC/CUT 20.00 SAIBE PLATE DIN 440R M 8X28X3 SE 100.00 SURUB LEMN CAP HEX 6X 70 DIN 571 SE 100.00 SACOSA MAIEU MARE CU ECOTAXA 1.00 RULETA 5MX19MM PROF 0700-441906 HARDY 2.00 SAIBE PLATE DIN 440R M 6X22X2 100BUC SE 1.00 RULETA 7.5M 25MM 71021 BENMAN 1.00 NIVELA PT FIR 80MM 0-42-287 STANLEY 2.00 SFOARA TRASAT 50M 1.3MM M90062 DED 2.00 CHEIE PLATA SATINATA 10MM YT-0339 YATO 1.00 CHEI INELARO-CURBATA 10X11MM YT-0385 YATO 1.00 50 SFOARA ZIDAR 1.3MMX50M 0720-360516 HARDY 1.00 SURUB LEMN CAP HEX 6X 60 DIN 571 SE 100.00 MANUSI WORKSTAR RACE 9/L 42722 SCH 2.00 MANUSI NYLON GRI XL 42663 SCH 2.00 FOLIE NYLON NATUR 4200X0.12 2.00 CLESTE TEVI 250MM MX GRIP 77544 BENMAN 1.00 TIJE FIL 1M DIN 975 4.8 M20 ZA SE 8.00 SARMA MOALE NG 2.0 DS 3.30 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 10.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 30.00 PANZA CIRC LEMN VIDEA 125X22.23X40TX1.2 638020 EVOTOOLS 1.00 CUVA DREPT MORTAR 80L 3305 PP 1.00 MISTRIE INOX MAN BICOMP 160MM 051142 VS 1.00 NIVELA KAPRO 60CM 2BULE 779-40 TC 1.00
- Număr anunț
- DA25965935
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.413,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.413,03 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.